Opis
Albik zaprasza do świata baśni z ośmiu zakątków świata
Interaktywna książka z serii "Czytaj z Albikiem" zaprasza do świata baśni z ośmiu zakątków świata. Każda opowieść podkreślona jest niezwykłą muzyką, która tworzy baśniowy klimat.
Dzieci usłyszą nie tylko słynne historie „Pięknej i Bestii“, „Małej syrenki“, „Pinokia“ i „Lampy Aladyna“, ale także mniej znane opowieści. Książka przenosi do mroźnej północnej krainy z historią złotego wieńca, prowadzi do Japonii dzięki baśni „Zaczarowany imbryk“, pozwala poznać Afrykę ze strachliwym Sambą oraz odwiedzić Indie razem z zaklętym księciem.
Książka zawiera ponad 800 nagrań – to około 4 godz. 30 min słuchania.
Wymiary: 27 x 23 cm
Uwaga: Elektroniczne pióro Albik nie jest zawarte w książce. Sprzedawane jest osobno.
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
