Opis
„Szkoła i ja” – nowa seria dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole
Antek i Zosia mają wysokie poczucie własnej wartości. To bardzo ważne. Ale czy wiecie, co to znaczy?
- dobrze myślą o sobie samych
- lubią siebie
- wiedzą, w czym są dobrzy
- wierzą w siebie
- są z siebie zadowoleni
To wszystko pomaga im wytrwale dążyć do celu, rozwijać swoje zainteresowania i bez lęku próbować nowych rzeczy. Zobaczcie, jak dobrze sobie radzą w szkole i w kontaktach z rówieśnikami!
Ewa Borowska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Twórczyni bloga www .nauczycielkazpasja.pl. Na co dzień, poza nauczaniem, specjalizuje się we wspieraniu pierwszoklasistów oraz ich rodziców w procesie łagodnej szkolnej adaptacji. Autorka książki „Szkoła i ja. Idziemy do pierwszej klasy”.
| Wiek: | 6-10 lat |
| Oprawa: | twarda |
| Liczba stron: | 48 |
| Wymiary produktu: | 205 x 260 mm |
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
