Opis
Rękawki do pływania są doskonałym sposobem na bezpieczne oswajanie się z wodą i jednocześnie przygotowują do nauki pływania
Stonowane kolory i minimalistyczne wzory idealnie wpasują się w otoczenie, niezależnie czy pluskasz się w ogrodzie czy na plaży. Letnia kolekcja Filibabba została stworzona aby w upalne dni dać dzieciom niepowtarzalną zabawę i przyjemność obcowania z wodą. Kolekcja do pływania wyprodukowana jest w 100% z przyjaznego dla środowiska PVC, wolnego od BPA, testowanego na obecność szkodliwych chemikaliów, zgodnie z normą EN14372.
Uwaga: Należy zapoznać się z ostrzeżeniem i zachować je na przyszłość. To nie jest sprzęt ratujący życie. Używaj wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, nie pozostawiaj dziecka w wodzie bez opieki, do użytku wyłącznie na bezpiecznej głębokości, nie napełniaj powietrzem pod wysokim ciśnieniem, zalecane pompowanie ręczne. Produkt nieodpowiedni dla dzieci powyżej lub poniżej zalecanego wieku.
- Skład: PVC
- Instrukcja czyszczenia: Czyścić w ciepłej wodzie z mydłem
- Wiek 36 - 96 miesięcy
Wymiary produktu:
- Wysokość (cm) 22,00
- Szerokość (cm) 15,00
- Długość (cm) 15,00
- Waga (gramy) 120,00
Wymiary opakowania:
- Wysokość (cm) 20,00
- Szerokość (cm) 14,00
- Długość (cm) 3,00
- Waga (gramy) 120,00
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
