Opis
Kocyk dziecięcy Pearl Velvet Elodie Details
Wysokiej jakości kocyk wykonany z wyjątkowego materiału Pearl Velvet – połączenia miękkiego pluszu i delikatnego aksamitu. Dwuwarstwowa struktura zapewnia przyjemne ciepło, a właściwości pochłaniania wilgoci sprawiają, że idealnie sprawdza się jako towarzysz codziennych drzemek. Doskonały do wózka, kołyski lub jako ulubiony kocyk do tulenia. Dzięki trwałym materiałom i wyjątkowej miękkości, kocyk może służyć przez wiele lat. Odpowiedni od urodzenia.
| Skład: | 50% poliester z recyklingu, 50% poliester |
| Sposób pielęgnacji: | Prać w pralce w temperaturze 40°C. Zawsze rozwieszać do wyschnięcia. Nie zaleca się suszenia w suszarce bębnowej ani prasowania. |
| Jakość i bezpieczeństwo: | Oeko-Tex Standard 100, klasa 1 (dla niemowląt) |
| Wymiary produktu: | 75 x 100 cm |
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
