Opis
Pełna magii świąteczna opowieść o serdeczności i dobrych uczynkach, które warto robić, nie tylko od święta
Nadeszła Wigilia Bożego Narodzenia i spadł śnieg. Ci, którzy szukają ostatnich prezentów, tłumnie odwiedzają udekorowane sklepy w centrum miasta. Myszka Stefcia po popołudniu spędzonym na zakupach z mamą wraca do domu. Po drodze jest dla wszystkich uprzejma: w autobusie ustępuje miejsca starszej pani, na rogu ulicy oddaje swój szalik bezdomnemu staruszkowi, a jego przyjacielowi wręcza kanapkę. Każdy z napotkanych wyraża jej wdzięczność słowami: „Dziękuję, maleńka, masz dobre serce!”.
| Wiek: | 3+ |
| Oprawa: | Twarda |
| Liczba stron: | 32 |
| Wymiary produktu: | 33,8 x 24,3 cm |
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
