Opis
Czarna piracka bandana O'Mally holenderskiej marki Souza!
Ma kształt klasycznej, zawiązanej na głowie apaszki oraz węzeł z tyłu, a na przodzie aplikację trupiej czaszki. Jest lekko usztywniona, dzięki czemu dobrze trzyma kształt i jest bardzo wygodna do nakładania i noszenia. Stanowi idealny dodatek do kostiumu pirata, na przedstawienie, bal przebierańców, Sylwestra czy tematyczne urodzinki. Sprawdzi się także jako prezent.
Souza! to holenderska marka, oferująca przebrania i szeroki wybór akcesoriów dla dzieci. Sukienki wizytowe, kostiumy, pantofelki, peleryny, skrzydła, tiary, biżuteria, maski, korony, kapelusze, tarcze, torebki, różdżki, spinki i kosmetyki tworzą wyjątkowe radosne kolekcje. W Souza! wszystko kręci się wokół fantazji i wyjątkowego designu, nieustannie inspirowanego nieskończonymi możliwościami, jakie daje łączenie materiałów i kolorów. Wysokiej jakości tiulowe sukienki, kostiumy czy pantofelki to propozycje nie tylko na karnawał, ale również do noszenia na co dzień przez cały rok, czy przy okazji różnych uroczystości. Całości dopełniają w pełni bezpieczne, nieuczulające, wegańskie kosmetyki dla dzieci i bogata oferta ozdób do włosów, tak lubianych przez małe dziewczynki!
Wejdź do dziecięcego świata fantazji z Souza!
| Skład: | poliester |
| Wiek: | 3+ |
| Kraj pochodzenia: | Holandia |
| Wymiary opakowania: | 17 x 17 x 10 cm |
| Wymiary produktu: | obwód: 52 cm |
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
