Opis
Bottle Washer Pro od Baby Brezza - Automatycznie myje, sterylizuje i suszy butelki, części laktatorów i kubki niekapki
Poznaj wszystkie zalety urządzenia:
- Uniwersalność: Automatycznie myje, sterylizuje i suszy butelki, części laktatorów, kubki niekapki oraz akcesoria. Klinicznie udowodniono, że zapewnia skuteczniejsze czyszczenie niż szczotka do butelek. Koniec z ręcznym myciem – oszczędność czasu i wysiłku!
- Wydajne i szybkie czyszczenie: 20 wysokociśnieniowych strumieni precyzyjnie myje wszystkie powierzchnie, w tym trudno dostępne zakamarki. Urządzenie eliminuje 99,9% zarazków za pomocą pary, a następnie suszy produkty gorącym powietrzem przefiltrowanym przez filtr HEPA. Produkty pozostają wysterylizowane przez 72 godziny.
- Łatwość użytkowania: Nie wymaga podłączenia do wody ani kanalizacji. Brak plątaniny węży spustowych – urządzenie wyposażone jest w wyjmowane zbiorniki na czystą i zużytą wodę, dzięki czemu można je używać w dowolnym miejscu w domu. Wbudowane kółka ułatwiają przesuwanie, a panel sterowania LCD zapewnia wygodę obsługi. Zawiera wymienny filtr HEPA.
- Optymalna pojemność: Mieści 4 butelki, części laktatorów, kubki niekapki i akcesoria. Kompatybilny z praktycznie wszystkimi butelkami oraz większością części laktatorów i kubków niekapków (z wyjątkiem laktatorów muszlowych i kubków ze słomką). Zużywa o 85% mniej wody niż mycie ręczne.
Za pomocą panelu sterowania LCD można wybierać spośród 6 trybów czyszczenia:
- Mycie + Sterylizacja + Suszenie (88 min)
- Mycie + Suszenie (79 min)
- Tylko mycie (19 min)
- Sterylizacja + Suszenie (69 min)
- Tylko sterylizacja (9 min)
- Tylko suszenie (60 min)
Działa wyłącznie z tabletkami do czyszczenia od Baby Brezza - w zestawie znajduje się opakowanie 60szt. Tabletki są hipoalergiczne, nietoksyczne, bezzapachowe i zupełnie bezpieczne dla dziecka.
Główną misją przyświecającą marce Baby Brezza jest pomoc w codziennych czynnościach związanych z karmieniem dzieci. Dzięki produktom Baby Brezza rodzice mogą zaoszczędzić czas, który normalnie przeznaczyliby na czasochłonne przygotowywanie posiłków i mieć go więcej dla swojego maleństwa – It’s about time – jak głosi hasło marki. Historia marki sięga 2010 roku, w którym to Steven Betesh stworzył Baby Brezza, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki rodzice karmią swoje dzieci. Po urodzeniu czterech synów zdał sobie sprawę, jak czasochłonne są podstawowe obowiązki związane z karmieniem, takie jak przygotowywanie butelek i domowego jedzenia dla niemowląt w postaci papek i przecierów. Zaczął szukać rozwiązań, które pomogą mu efektywniej karmić swoje dzieci. Od tamtej pory oferta marki sukcesywnie powiększa się i wprowadza na rynek coraz więcej fantastycznych urządzeń, bez których rodzice nie wyobrażają sobie już codziennego funkcjonowania.
- BEZ BPA
- 2 lata gwarancji - Karta gwarancyjna
- Napięcie zasilania: 220-240V -50/60Hz
- Moc grzałki: 800W
- Moc suszarki: 180W
| Wymiary opakowania: | 52 x 30 x 43 cm |
| Wymiary produktu: | 46 x 23 x 39 cm |
| Waga: | 4,81 kg |
Opinie
Opinie pochodzą od osób które kupiły ten produkt. Wyświetlamy wszystkie oceny produktów - pozytywne i negatywne.
Jako sklep dla mam codziennie analizujemy potrzeby oraz problemy rodziców i ich pociech. Robimy wszystko, aby sklep spełnił największe wymagania, w czym z pewnością pomagają nam opinie naszych klientów.
