Bezpłatna dostawa od 299 PLN

Pierwsze lata naszego istnienia znacząco wpływają na resztę życia. Dlatego tak ważnym jest by nasze pociechy miały dostęp do zabawek, które wspierają ich rozwój. Szczególnie ważne jest dbanie o prawidłowy rozwój sensoryczny dziecka. Pomocne w tym procesie są zabawki sensoryczne.

Dzięki nim każdy zmysł zostanie dokładnie dopieszczony. Barwne i stonowane kolory stymulują prawidłowy wzrok. Przyjemne i lekkie dla ucha gruchotania, pobrzęki, stuknięcia i szelesty pozwalają poznawać różnorodne brzmienia. Miękkie, aksamitne, chropowate lub gładkie w dotyku materiały pozwalają rozwijać czucie w rączkach.

Ponadto, zabawki sensoryczne dla niemowląt spełniają wymogi bezpieczeństwa. Dzieci dosyć często lubuj się w “degustowaniu” wszystkiego co, wpadnie w ich łapki. Absolutnie koniecznym jest by przyrządy zabawy po pierwsze nie zostały połknięte, a po drugie, nie były stworzone ze szkodliwych materiałów. Zabawki sensoryczne zapewniaj takie bezpieczeństwo. Zabawa, bezpieczeństwo i rozwój niemowlaka mogą być jedną rzeczą. Więcej o rozwoju sensorycznym dzieci i niemowląt przeczytasz w naszych wpisach "Sensoryka - z czym to się je" oraz "Sensoryczne dziecko - czyli jak wspierać rozwój malucha"

Grzechotka Momsik / Mom's Care Grzechotka Momsik / Mom's Care
Producent: Mom's Care
Cena: 28,99 zł
zobacz więcej Do ulubionych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium