Zabawki dla 3 latka - Trzyletnie dziecko na pewno już świetnie chodzi, potrafi dobrze huśtać się i bujać, co więcej jeśli chodzi o zabawki sprawnościowe, powoli przechodzi ze swojego jeździka na rower biegowy. Trzylatek już z pewnością jakiś czas temu nabrał pełnej samodzielności ruchowej. Czas teraz więc na dużo intensywniejszy rozwój małej motoryki i początek nauki. W kolejnym etapie rozwoju małej motoryki kupujemy dziecku sznurowanki i klocki czy koraliki do nawlekania. Są to zabawki, które bezpośrednio przygotowują palce do rysowania: między palcami dziecko trzyma grubą drewnianą igłą, musi nią trafić w niewielkich dziurach i jeszcze sznurować w odpowiedniej kolejności. W tym wieku dziecko uczy się również rozpoznawać kolory, kształty. Zabawki w postaci sorterów kształtów naprzykład wspierają naukę kolorów i kształtów. Wybór właściwej zabawki dla 3 latka, poza frajdą wspomaga także jego rozwój intelektualny i ruchowy. Kształtują wyobraźnię, precyzję ruchów oraz umożliwiają poznanie kształtów, kolorów i dźwięków.

BIO auto wywrotka / Dantoy BIO auto wywrotka / Dantoy
Producent: Dantoy
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej Do ulubionych
BIO pociąg / Dantoy BIO pociąg / Dantoy
Producent: Dantoy
Cena: 99,00 zł
BIO zestaw do lodów / Dantoy BIO zestaw do lodów / Dantoy
Producent: Dantoy
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej Do ulubionych
BIO zestaw obiadowy / Dantoy BIO zestaw obiadowy / Dantoy
Producent: Dantoy
Cena: 89,00 zł
zobacz więcej Do ulubionych
  • nowość
  • nowość

Prezent dla 3 letniego dziecka

Dzieci w tym wieku potrafią już naprawdę dobrze biegać i skakać,układać małe przedmioty, wkładać figury do odpowiednich wycięć w zabawkach, rysować kreski i kółka, samodzielnie jeść i pić, wymawiać pierwsze proste zdania. Musimy pamiętać jednak, że prezent dla trzyletniego dziecka powinien przede wszystkim zapewnić mu niezapomnianą zabawę. Powinniśmy starannie dobrać więc zabawkę, która odpowiada potrzebom 3-letnich dzieci, aby zabawa była dla nich przyjemnością, a nie frustracją. 

 

Edukacyjne zabawki dla 3 latka

Połączenie zabawy z nauką jest największym marzeniem wszystkich kochających rodziców. Niewiele jest momentów tak wspaniałych jak widok swojego szczęśliwego dziecka, które jednocześnie się edukuje i rozwija rozwija. Pomocne w tym są zabawki edukacyjne. Wybór zabawki jednak nigdy nie jest najprostszy, gdyż w tego typu zabawkach powinniśmy skupić się przede wszystkim na indywidualnych zainteresowaniach. Wybór tego co dziecko lubi i sprawia mu przyjemność, zdecydowanie przyśpieszy jego edukację i odpowiedni rozwój!   

Jeśli szukasz edukacyjnych zabawek, które zachęcą twojego 3 latka aby wyjść z domu to tutaj również takowe znajdziesz, bez najmniejszego problemu! Do najciekawszych zabawek edukacyjnych zaliczają się właśnie wszystkie zabawki jakie możemy zabrać na spacer. Popularne zabawki do ciągnięcia na sznurku i do pchania na kijku to najlepsza zachęta do wyjścia na spacer!

 

Samochodziki dla 3 latka

Zabawkowe niewielkie samochodziki cieszą się naprawdę ogromną popularnością wśród dzieci w wieku 3-4 lat. Uwielbiają je tak samo chłopcy, jak i dziewczynki. Najczęściej wybierane są zaś pojazdy, które swym wyglądem w jak najwyższym stopniu przypominają rzeczywiste modele aut. Równie często kupowane są także pojazdy, które w swoich realnych wersjach służą użyteczności publicznej, czyli miniaturowe: karetki pogotowia, wozy straży pożarnej czy samochody policyjne i podobne. Dzieci lubią także zabawę pojazdami, które spełniają swoje zadania na budowach czy w gospodarstwach rolniczych. Często uwagę dzieci zwracają także pojazdy przypominające zwierzątka najczęściej wykonane z drewna.

Dobre Liski | ul. Gruntowa 9/1 lok.2 | 15-706 Białystok | woj. podlaskie | Tel.: 694596187 | E-mail: kontakt@dobreliski.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium